درباره گالری عطر یما


هر عطری تا به مرحله محبوبیت و دلنشینی برسد مسیری پر فراز و نشیب را طی می کند. از دل قـرن ها عبور کرده، با هوش و ذکاوت دانشمندان و خلاقیت هنر مندان همنشینی می‌کند و سرانجام از در آمیختن عصاره های طبیعت با یکدیگر به هویتی جدید و ناب می‌رسد. در مجموعه عطر یما ما در تلاشیم تا به استفاده از سلیقه شما نزدیک ترین عطر دلخواه را به شــما معرفی کنیم.

همانطور که می دانید بسیاری از برندهای روز دنیا مانند دیور، گوچی، شنل و …. کمپانی های تولید عطر نیستند و تولید عطرهای خود را به مجموعه های تولید اسانس واگذار می کنند. تلاش ما ما براین است که کلیه محصـولات گالری عطر یما برگرفته از اسانس های درجــه یک از کمپـانی های عطر ساز فرانـسوی و سوئیسی باشد.

بسته بندی سفارشی

بسته بندی هدایا همیشه در زمان ارائه آن به یکی از نزدیکانتان و در هر مناسبت خاص تأثیر قابل توجهی بر جای می گذارد.در مجموعه ما این امکان برای شما هست در صورت دلخواه هدیه خود را خاص تر کنید و امکان حک اسم و یا متن رو روی لیبل شیشه عطر و یا باکس هدیه وجود دارد.

ماندگاری و پخش بو

این اطمینان رو داشته باشید که کلیه محصولات گالری عطر یما تهیه شده از مرغوبترین برند اسانس دنیا تولید شده است. پس خیالتون راحت عطرهای ما ماندگاری بالا و پخش بوی عالی دارند.

تنوع محصول

با توجه به تنوع محصول در گالری عطر یما این امکان برای شما فراهم میشه که رایحه دلخواه خودتون رو

به راحتی انتخاب کنید.بیش از 40 نوع رایحه برای کلیه سلیقه ها ، خصوصا خاص پسندها